Skrzyp polny – niezastąpiony sojusznik pięknych włosów

Zobacz również: |

Każda z nas marzy o pięknych, grubych, lśniących włosach oraz o mocnych, twardych i długich paznokciach bez przebarwień czy problemu rozdwajania się płytki paznokciowej. Z pomocą mogą nam przyjść nie tylko drogeryjne specyfiki, w postaci wcierek i odżywek, które bardzo często są dość kosztowne.

Skrzyp polny

Pomóc może także sama natura w postaci skrzypu polnego. Warto wypróbować skuteczne napary ze skrzypu, aby móc cieszyć się mocnymi paznokciami oraz piękną cerą i lśniącymi i wzmocnionymi włosami. Skrzyp polny to niepozorna z wyglądu roślina, która występuje naturalnie na polskich łąkach. Niech Was nie zwiedzie jego skromny wygląd. Skrzyp to prawdziwa bomba witaminowa oraz bogactwo minerałów. Wysoka zawartość krzemu sprawia, że roślina ta wykazuje duże właściwości wzmacniające widoczne w postaci poprawy kondycji paznokci, włosów i skóry.

Na pierwsze efekty możemy liczyć już po miesiącu picia naparów lub przyjmowania tabletek z wyciągiem ze skrzypu. Dodatkowym atutem takiej kuracji jest jej niska cena. Skrzyp jest powszechnie dostępny we wszystkich aptekach, tani, a także skuteczny. Warto go wypróbować i na własnej skórze i włosach, by przekonać się o jego skuteczności !

Skutki uboczne

Czy skrzyp polny (tabletki) mają jakieś skutki oboczne?
Podczas mojej przygody z włosami i skrzypem polnym, nie słyszałam, by były jakieś skutki uboczne brania tabletek ze skrzypem polnym


Zobacz koniecznie: |
Tagi:
Kategoria: Jak dbać o włosy..., Pielęgnacja włosów