Urządzenia do stylizacji fryzur

Zobacz również: |

Każda kobieta marzy o idealnej fryzurze, ale nie każdy fryzjer potrafi obciąć nas tak, by bez dodatkowej pomocy, nasza fryzura codziennie wyglądała perfekcyjnie. W takiej sytuacji trzeba brać sprawy w swoje ręce i w domowym zaciszu stworzyć coś pięknego. Rynek oferuje naprawdę wiele urządzeń do stylizacji włosów, które w obecnych czasach rozwoju technologicznego niewiele różnią się od profesjonalnego sprzętu z salonów fryzjerskich. Dzięki takim urządzeniom możemy wyczarować na swojej głowie praktycznie wszystko. A to wszystko o wiele mniejszym kosztem niż układanie włosów u fryzjera, bo nie oszukujmy się – można kupić dobry sprzęt w niskiej cenie, wystarczy dobrze poszukać lub zaczaić się na promocję w sklepie.

Urządzenia do stylizacji fryzur

Urządzenia do stylizacji fryzur można podzielić na jednofunkcyjne i wielofunkcyjne. Wielofunkcyjne kosmetyki to np. prostownica, która nie tylko prostuje, ale także suszy i nawilża włosy lub suszarka z wymiennymi nakładkami, pomagająca tworzyć rozmaite fryzury. Do jednofunkcyjnych zaliczamy:

  • suszarki – sprawdzą się w każdej porze roku i służą przede wszystkim do suszenia włosów, i ich układania przy pomocy ciepła; przy ich wyborze należy zwracać uwagę na ich moc, siłę nawiewu oraz regulację temperatury i funkcję jonizacji, która pomaga uniknąć przesuszenia
  • prostownice – przede wszystkim mają na celu prostowanie włosów; ceramiczna powłoka płytek oraz regulacja temperatury pozwoli osiągnąć efekt na każdej strukturze włosów
  • lokówki – służą do kręcenia włosów i w zależności od modelu pozwalają osiągnąć efekt od burzy loków do delikatnych fal okalających twarz; różnej wielkości i grubości wymienne końcówki w tym sprzęcie pomagają osiągnąć wybrany efekt.

Zobacz koniecznie: |
Tagi:
Kategoria: Pielęgnacja włosów, Prostownice, suszarki..., Szczotki do włosów