Prostowanie keratynowe włosów, w domu czy u fryzjera

Zobacz również: |

Kobiety posiadające długie kręcące się włosy, poszukują sposobu na zmianę ich efektu wizualnego przy użyciu środków do pielęgnacji włosów i zastanawiają się czy przeprowadzić prostowanie keratynowe włosów, w domu czy u fryzjera. Pojawiające się na rynku preparaty umożliwiają przeprowadzenie takiego zabiegu w domu, dzięki czemu można za niewielkie pieniądze osiągnąć efekt prostych i lśniących włosów. Panie borykające się z puszeniem włosów po wysuszeniu lub modelowaniu, mogą teraz samodzielnie nadać swojej fryzurze nowego blasku, osiągając wymarzone proste włosy.

Prostowanie keratynowe w domu

Prostowanie keratynowe włosów w domu, można wykonać przy użyciu odpowiednich kosmetyków, pędzelka do ich nałożenia, maseczki ochraniającej nos i usta a także jednorazowych rękawiczek. Ponadto do przeprowadzenia takiego zabiegu konieczna jest prostownica, suszarka z chłodnym nawiewem i płaska szczotka do włosów, po zgromadzeniu tych wszystkich akcesoriów i kosmetyku z keratyną, każda kobieta może wykonać samodzielnie zabieg prostowania włosów.

Efekt będzie taki sam, jak po wyjściu od fryzjera, gotówka pozostanie w kieszeni, a kobieta przez pięć miesięcy będzie cieszyła się prostymi, lśniącymi włosami. Wykonując prostowanie keratynowe włosów w domu, trzeba dbać o nie tak samo jak w przypadku wykonania tego zabiegu u fryzjera, to znaczy używać dobrych szamponów i odżywek keratynowych. Pozytywnym aspektem przeprowadzenia tego zabiegu, jest odbudowa i odżywienie włosów, dzięki czemu włosy są nie tylko efektowne, ale także zdrowe.


Zobacz koniecznie: |
Tagi:
Kategoria: Keratynowe prostowanie włosów, Pielęgnacja włosów, Prostownice, suszarki...